DIGIS контакты   DIGIS контакты  
DIGIS контакты   DIGIS контакты  
    @  info®digis.com.ua
DIGIS контакты    
 


Акции
Теперь мы принимаем WebMoney
Наши друзья :

Киевский меховой портал - шубы из соболя для жен лучших айтишников Украины!
шубы из соболя

Ремонт компьютеров и мониторов, ремонт ноутбуков киев, замена матрицы, чистка от пыли.
При единоразовой покупке любого товара на сумму свыше 2000 у.е или общего оборота за месяц свыше 4000 у.е вы получаете дисконтную карту!!!
Лучшие товары
Ноутбуки Sony VAIO VGN-TT4MRG/N, ультра-портативные
Sony VAIO VGN-TT4MRG/N, ультра-портативные
1960 $
Профессиональные TFT мониторы NEC 2070NX, 20 дюймов
NEC 2070NX, 20 дюймов
678 $
Ноутбуки Sony VAIO VPCZ11Z9R/B, ультра-портативные
Sony VAIO VPCZ11Z9R/B, ультра-портативные
3700 $
Ноутбуки TERRA MOBILE-BUSINESS 8420, универсальные
TERRA MOBILE-BUSINESS 8420, универсальные
1740 $
Ноутбуки TERRA Mobile 1771, замена настольному ПК
TERRA Mobile 1771, замена настольному ПК
1720 $


 
Web www.digis.com.ua
Партнеры проекта:
Натяжные потолки Demi-Lune (Киев)
натяжные потолки Электронные книги Sony Reader
 • Обзоры | Новини від Vseosvita
 • Новини від Vseosvita


  Цього місяця розпочинається олімпіада «Каменяреві Стежки»

  Щоб взяти участь вам має бути мінімум шість максимум шістнадцять років. 15 числа буде розпочато прийом виконаних напрацювань Вседержавного конкурсу учнівської літератури та мистецтва «Каменяреві Стежки». Цю інформацію висвітлено в умовах до Вседержавного учнівського літературно-мистецького конкурсу, що оприлюднені на сайті Міністерства освіти і науки.

  Завершення прийому робіт відбудеться п’ятнадцятого грудня. Прийняти участь запрошують учнів освітніх закладів з першого по одинадцятий класи.

  Призерів конкурсної програми будуть визначати за чотирма номінаціями серед типів літературної творчості, теорією і мистецтвом побудови творів, зображеннями ,що супроводжують текст літературного твору – прози, поезії, драматургії, кращої ілюстрації до творів І.Франка.

  Важливим є те, що для того, аби взяти участь у конкурсному відборі, ви маєте виконати обов’язкову умову – заповнити електронну форму за посиланням https://docs.google.com/forms/d/18Tx9wo_a0K_2zl3asdQexKqC3kau15gKtZw8cGWR_oM/closedform

  (його активують у день початку конкурсу). Творчі напрацювання (крім малюнків) мають бути виконані виключно на державній мові та подаватися у електронному вигляді.

  Ілюстрації до творів І.Франка потрібно надсилати за адресою м.Київ, вул. Володимирська 48а, офіс 15, 01030 у Міжнародний фонд Франка з поміткою «На конкурсний відбір «Каменяреві Стежки».

  Нагадаємо про те, що відбір «Каменяреві Стежки» буде проводитися вже другий раз. В минулому році участь в конкурсному відборі взяли майже дві тисячі учнів загальноосвітніх навчальних закладів по всій Україні. Участь спрямована на підвищення рівня вмотивованості школярів знайомитися та вивчати життєвий шлях та творчість видатного українського письменника, поет, публіциста, вченого, громадського і політичного діяча – Івана Франка. Також метою є дослідити його літературну спадщину, наукову, культурологічну та громадську діяльність.

  Висвітлено перші висновки двадцять четвертої Української антарктичної експедиції

  Яка посада найбільш популярна серед усіх претендентів та скільки жінок виявили бажання відправитись в експедиторську подорож? Далі розповімо в деталях. На так давно на веб-ресурсі МОН було опубліковано результативну статистику за перший місяць відборчого етапу бажаючих потрапити на південний полюс двадцять четвертої Української експедиції на антарктику у 2019-му – 2020-му роках на станцію імені Академіка Вернадського.

  https://fc.vseosvita.ua/002ng9-89dc-940x446.jpg

  Сьогодні у списку кандидатів – 116 людей. Серед цієї чисельності більше двадцяти відсотків становлять жінки (26 персон).

  Приймати заявки почали двадцять сьомого жовтня, а завершать тридцятого листопада.

  Цьогоріч встановлено рекорд впродовж тільки тридцяти днів. Тому як дебютно було оголошено про відкриття конкурсу та процес обрання групи на станцію «Вернадський» На превеликий жаль, до цього багато років поспіль цю експедицію було прийнято вважати закритим клубом. І для того, щоб сюди потрапити треба було зробити неймовірне.

  Ба більше, навіть клуб було начебто створено виключно для чоловіків. Бо хоч привселюдно і не було оголошено, проте всі знали, що приймати представників жіночого роду було заборонено. Вже в сучасності ніхто не страждає від гендерної приналежності, зокрема й потенційні учасники експедиторської подорожі. І, наразі, приймають документацію і від кандидаток і від кандидатів (жінок та чоловіків).

  Обирати будуть, в обов’язковому порядку тільки за фізичною, психологічною та фаховою можливостями.

  – В цілому я задоволений, що в нашій державі так багато романтиків, – підкреслив виконуючий обов’язки Національного антарктичного наукового центру Міністерства освіти і науки Є.Дикий.

   

  https://fc.vseosvita.ua/002ng6-0fdc-842x595.png

  Зараз турнір передбачає змагання більше десяти осіб на одне місце. Бажаючі прийняти участь подають свої заяви на посаду «Системний адміністратор зв’язку», «Кухар», «Лікар».

  Наприклад – системним адміністраторам хочуть бути тридцять шість людей (тридцять п’ять чоловіків та одна жінка), кухарем – двадцять три людини (тринадцять чоловіків та десять жінок), лікарем – двадцять осіб (дванадцять чоловіків та вісім жінок), науковими співробітниками – сімнадцять людей (десять чоловіків та сім жінок).

  Вся експедиторська група на стацію Академік Вернадський включає дванадцять представників – три з інженерно-технологічного забезпечення, сім наукових співробітників, лікар та кухар.

  Усі деталі до вимог, умов роботи, порядку оплати праці та поетапність конкурсного відбору знайдете тут: https://goo.gl/CebxS

  Фото запозичене з веб-ресурсу МОН

  Джерело https://vseosvita.ua/


  При использовании материалов с сайта, ссылка на сайт www.digis.com.ua - обязательна.

  Новини від Vseosvita

  Revolar — самый умный и миниатюрный персональный охранный гаджет

  Мод Speedrun в Counter Strike

  Выбираем маршрутизатор Wi-Fi для использования с устройствами Apple

  Использование социальных сетей. Как решение купить подписчиков инстаграм в компании soctarget.org скажется на популярности аккаунта и количестве просмотров

  Ремонт ноутбуков MSI

  Важность эффективной сетевой инфраструктуры для предприятия

  Основная классификация чехлов iPhone X

  Samsung LE-46A756R1M

  Преимущества онлайн-сервисов по обмену средств
  Дальше...
  Новости
  Любую информацию по ноутбукам Sony уточняйте
  по телефону 331 81 11

  Теперь мы принимаем WebMoney
  Опрос
  Как Вам удалось нас найти?
  Постоянный посетитель
  Посоветовали друзья
  Через поисковый сервер
  Через электронный каталог
  Увидел в прессе
  Визитка

     Хитов:
     Хостов: 0

  ©Copyright 2005-2010 www.DIGIS.com.ua

  bigmir)net TOP 100 Ноутбуки Sony Vaio RANAULT DACIA Клуб КЛАД logan mcv sandero Рейтинг@Mail.ru
  Сгенерировано 18.12.13 08:26:16